faktoryfaktory

FACEBOOKIS BRONEERIMINE

In Uncategorized on 05/11/2013 at 18:05

Pilt

Et kõik oleks selge ja klaar, kuidas täpselt see broneerimine seal Faktorys käib, panime kirja paar punkti, mis peaks selguse tooma.

Broneerimisest

Faktory paneb igal tööpäeval oma Facebooki lehele üles portsu fotosid riietest, nõudest, jalatsitest või mööblist, mis paljude muude esemete seas poes müügile tulevad. Tavaliselt püüame pildid üles laadida kella 12 ja 13 vahel. Mõnikord võib juhtuda, et jätame fotode paneku hilisemaks. Siinkohal tasub märkimist, et poes kohapeal on suur valik kaupa, mida piltidelt näha pole. Avastamist jagub!

 

Faktory Facebooki lehe vahendusel on võimalik piltidel olevaid esemeid broneerida. See tähendab, et need on turvaliselt leti taga ning ootavad Teid proovima.  Kui oleme Teie broneeringu kinnitanud, ei saa antud eset mitte keegi enne Teid endale soetada. Vahel hommikuti võib juhtuda, et kaupa välja pannes napsatakse kohapeal mõni hilp enne ära, kui oleme jõudnud kommentaarid üle vaadata. Siin kehtib reegel, et eesõigus on poes käinud ostjal.

Broneering kehtib broneerimise päevast järgmise lahtioleku päeva lõpuni.

(Näiteks, kui broneerite teisipäeval, siis Faktory hoiab kaupa kolmapäeva õhtu kl 18:45ni. Kui broneerite reedel, siis kaup ootab Teid laupäeval kuni kella 15:45ni.) Kui selleks ajaks pole esemele järele tuldud, läheb järjekord kas järgmisele broneerijale või paneme kauba müügisaali tagasi. Sellest teavitame ka Facebookis foto kommentaarides.

Kui ostja jätab mitmel korral broneeritud esemele järele tulemata ja sellest Faktoryle teatamata, jätab Faktory omale õiguse järgmistel kordadel müügil olevaid tooteid mitte broneerida.

Kui saadate broneeritud eseme järele kellegi teise, siis selgitage palun sõbrale, millele ta täpselt järele tuleb.

Kui Te ei soovi otse pildi all oma kommentaari jätta, võite Faktoryle saata privaatsõnumi. Sel juhul peab arvestama, et esmajärjekorras vaatame piltide juures olevaid kommentaare ning seejärel loeme privaatsõnumeid. Teisisõnu on otse pildi alla jäetud kommentaar alati kiireim viis eseme broneerimiseks.

Kui olete Facebooki kaudu broneerinud mõne mööblieseme, siis seda vaatama tulles andke palun alati letis olevale inimesele märku. Sel juhul teame, kas mõni ese on üle vaadatud või mitte ning seeläbi säästame ka teiste huviliste väärtuslikku aega.

Tasumine ülekandega

Kui Teil pole võimalik meie poolt fikseeritud aja jooksul kaubale järele tulla, saab selle eest tasuda  ülekandega Faktory arvelduskontole. Peale seda saate kahe nädala jooksul esemele järele tulla. Kui ise tulla ei saa, võite alati saata sõbra.

Ülekanne peab laekuma Faktory kontole broneeringu kehtimise ajal. See tähendab, et kui broneerite eseme teisipäeval ning soovite selle eest ülekandega tasuda, tuleb makse sooritada hiljemalt kolmapäeva õhtu kl 18:45ks. Kui selleks ajaks ei ole makse laekunud, läheb järjekord edasi järgmisele soovijale. Kui soovite ostu eest tasuda ülekandega, siis andke sellest meile teada kas otse eseme foto kommentaarides või privaatsõnumi kaudu, misjärel edastame Teile arveldusarve numbri.

Postiga me kaupa koju kahjuks ei saada.

Kogu liilus käib Faktory Facebooki lehel, mille leiate siit

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: