faktoryfaktory

PILETILOOS, PILETILOOS, PILETILOOS!

In Uncategorized on 17/08/2011 at 12:33

Faktory annab taaskord ära kaks priipääset Odessa Popile. Jee!

Loosimisel osalemiseks on vaja minna Faktory Facebooki lehele ning kirjutada kommentaari vastus küsimusele: “KES ON SINU LEMMIK-AUSTRAALLANE?”. Vastuseid ootame homme pealelõunani! Siis teeme ka teatavaks võitja, kes saab valida, kumba linna (kas Tallinna või Tartu) ta koos oma kaaslasega minna ta

Odessa Pop naaseb pärast mõnekuist pausi uute kontsert-pidudega Tallinnas ja Tartus. Neljapäeval 18. augustil Tallinnas, Von Krahli baaris ja reedel 19. augustil Tartus, Genialistide Klubis on rõõm üle nelja aasta tervitada Odessa Popi vana sõpra Darren Hanlon’it Austraaliast, tänaseks endale ka üleilmselt nime teinud karismaatilist indie-pop(-folk) lauljat ja laulukirjutajat. Tavapäraselt trubaduurina esinev Hanlon tuleb seekord Eestisse kolmeliikmelise bändiga.

Darren Hanlonile lisaks esineb mõlemal õhtul sarmikas indie-folk lauljatar Shelley Short, kes tuleb USA-st, Portlandi linnast ja teeb kaasa ka Hanloni live-bändis.

Nii Tallinnas kui Tartus astub üles ka ansamblist Paabel tuttav andekas multiinstrumentalist Arno Tamm oma värvika pop-jazz-impro soolokavaga. Tantsuks ja kuulamiseks mängib Tallinnas plaadimuusikat DJ Estrada (kohviradio.com, Schilling) ning Tartus Martin Jõela (Seksound) ja Tauno Maarpuu (Odessa Pop).

Faktory @ Facebook

Odessa Pop

Odessa Pop @ Facebook

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: